28. Magyarország önrendelkezése és szuverenitása
Eva Maria Barki osztrák nemzetközi jogász -aki hazánk önkéntes küldöldi támogatója - feltárta az EU abszolút diktatúrikus jellegét. A hozzászólás felsorolja az ezzel szembe állítható lehetsége teendőket.
/Eva Maria Barki Ausztriában élő nemzetközi jogász, jogvédő /
Hungaria semper libera
Una et eadem libertas
Az alapvetö szabadság- és önrendelkezési jogok Magyarországon több száz éve az alkotmány tagadhatatlan részei. Ezeknek a jogoknak a megsértése a történelem folyamán újra és újra felkelésekhez és forradalmakhoz vezetett, amelyek hosszú távon mindig impulzust adtak egész Európának.
Utoljára 1956-ban a kommunista diktatúrának és a Pax Sovietica-nak rántottuk le az álarcát és ezzel megindítottuk ennek összeomlását.
1989-ben szétvágtuk és kinyitottuk a vasfüggönyt egy akkor számunkra sokat igérö szabadság felé.
Nagyot csalódtunk. A megigért „új európai ház”-ban eddig csak a pincében kaptunk helyet, szabadság helyett diktatorikus kényszert, biztonság helyett aggasztó kétséget, jog helyett hazugságokon alapuló igazságtalanságot. Európai értékek ürügyén megaláznak, megsértenek, kirekesztenek bennünket és megkérdöjelezik a demokratikus jogainkat. Ismét védekeznünk kell . Le kell rántani az új, láthatatlan diktatúrának és a Pax Americana-nak az álarcát, ameddig még nem késö.
Tudjuk, hogy ez a harc sokkal nehezebb mint a páncélosok elleni volt. A fegyverünk csak a szó, a jog és az európai értékek. Ami azért nehéz, mert nem mi, hanem az Európai Unió szenved demokrácia deficitben. Ki vagyunk téve minden önkénynek, mert az Európai Unió a mai napig nem tett eleget a kötelezettségének és még mindig nem csatlakozott az Emberi Jogok Európai Egyezményéhez, hogy ne lehessen felelösségre vonni az uniós szervezeteket az Emberi Jogok Európai Bíróságán.
Nem mi távolodtunk el az európai értékektöl, hanem a brüsszeli hatalomcentrum. Nem mi tagadjuk meg a demokráciát, hanem az európa úniós szervezetnek hiányzik a demokratikus legitimációja.
Európa gazdasági, politikai válságban és erkölcsi romlásban van. Nem így képzeltük el az új Európát !
Egy új Európát kell felépítenünk. Egy olyan Európát, amely nem centralisztikusan, hanem polycentrikusan van felépítve. Egy olyan Európát, amely visszatér a keresztény gyökereihez és értékeihez, egy olyan Európát, amelyben a szuverén nem a pénzoligarchia, hanem a nép és a nemzet. Egy olyan Európát, amelyben tiszteletben tartják a népek demokratikus akaratát.
Egy olyan Európát, amelyben minden nép az alapvetö szabadságjogokkal, elsö sorban az önrendelkezési joggal élhet, amelyet a Polgári és Politikai Jogok Nemzetközi Egyezségokmánya és a Gazdasági, Szociális és Kulturális Egyezségokmá-nya az 1. Cikkben így definiál: „A népek szabadon határozzák meg politikai rendszerüket és szabadon biztosítják gazdasági, társadalmi és kulturális fejlödésüket.”
Csak az önrendelkezés és állami szuverenitás alapján lehet Európát szabadságban és igazi békében megalapozni.
Nem szabad engedni a zsarolásnak és kényszernek!
Nem szabad félni, vállalni kell a kihívást!
Soha nem szabad feladni az önrendelkezést, önelhatárolódást és önbecsülést!
Tudjuk, hogy az európai polgárok többsége ugyanazt akarja, tudjuk , hogy az európai közvélemény nem azonos a média által kinyílvánított hamis véleménnyel. Felszólítunk minden magyart és európait, utasítsa vissza a bennünket ért hazugságokat és félrevezetéseket, bátran vállalja az igazság kimondását és követelését és segítse egy új, szabadabb, békésebb, boldogabb Európa felépítését a népek önrendelkezése és az államok szuverenitása alapján.
Isten, áldd meg a magyart !
Bécs, 2012 január 10. Eva Maria Barki
Hozzászólás
Teljességgel egyetértek ezzel a peticióval. Óriási nagy hiba, nem is hiba, hanem nemzetellenes bűn volt belépni az európai unióba, amely nem más, mint "a cionista világuralom gazdasági és politikai diktatúrájának európai szerve".Hogy cionista azt pl.egyértelműen igazolja, hogy a tervezett EU alkotmányából ki kellett hagyni a keresztény gyökereket, ezért bukott meg, s lett helyette Liszaboni Szerződés. Diktatorikos jellegére csak egyetlen példa az Írország-i népszavazás, amit addig folytattak, amíg a belépést el nem érték.
Ma Magyarországot a cionista nyugat meg kívánja fojtani, mert intézkedéseivel, alkotmányával és törvényeivel nemzeti érdekeket, és nem a nemzetközi bankárkasztot , hanem a nép felemelkedését kívánja szolgálni, és ráadásul még magyar és keresztény is akar maradni. De félnek attól is, hogy az ország példát mutathat a többi elnyomott nemzetnek is.
Egyet kell tenni most úgy, mint 56-ban tettük: összefogni és nem engedni, s ha kell kilépni ebből a mocsokból. Ha saját nemzeti bankunk lenne, az abban lévő deviza tartalékokból és pénzkibocsátással ugyanúgy tudnánk magunkat finanszírozni, mint az USA teszi. Kapitulálás helyett ki kell lép ez EU-ból, aminek egyébként sincs jövője. Vehetünk példát a gazdaság helyreállításához Németországról, ahol az első világháború és a gazdasági válság, valamint a háborús jóvátétel miatti totális nyomorból 1933-tól 1938-ig, azaz 5 év alatt Európa leghatalmasabb országa lett. Ajánlom a kételkedőknek Johannes Öhoquist: "A Führer birodalma" című könyvet.
Gróf Endre közgazdász
|