28. Magyarorszg nrendelkezse s szuverenitsa
Eva Maria Barki osztrk nemzetkzi jogsz -aki haznk nkntes kldldi tmogatja - feltrta az EU abszolt diktatrikus jellegt. A hozzszls felsorolja az ezzel szembe llthat lehetsge teendket.
/Eva Maria Barki Ausztriban l nemzetkzi jogsz, jogvd /
Hungaria semper libera
Una et eadem libertas
Az alapvet szabadsg- s nrendelkezsi jogok Magyarorszgon tbb szz ve az alkotmny tagadhatatlan rszei. Ezeknek a jogoknak a megsrtse a trtnelem folyamn jra s jra felkelsekhez s forradalmakhoz vezetett, amelyek hossz tvon mindig impulzust adtak egsz Eurpnak.
Utoljra 1956-ban a kommunista diktatrnak s a Pax Sovietica-nak rntottuk le az larct s ezzel megindtottuk ennek sszeomlst.
1989-ben sztvgtuk s kinyitottuk a vasfggnyt egy akkor szmunkra sokat igr szabadsg fel.
Nagyot csaldtunk. A megigrt „j eurpai hz”-ban eddig csak a pincben kaptunk helyet, szabadsg helyett diktatorikus knyszert, biztonsg helyett aggaszt ktsget, jog helyett hazugsgokon alapul igazsgtalansgot. Eurpai rtkek rgyn megalznak, megsrtenek, kirekesztenek bennnket s megkrdjelezik a demokratikus jogainkat. Ismt vdekeznnk kell . Le kell rntani az j, lthatatlan diktatrnak s a Pax Americana-nak az larct, ameddig mg nem ks.
Tudjuk, hogy ez a harc sokkal nehezebb mint a pnclosok elleni volt. A fegyvernk csak a sz, a jog s az eurpai rtkek. Ami azrt nehz, mert nem mi, hanem az Eurpai Uni szenved demokrcia deficitben. Ki vagyunk tve minden nknynek, mert az Eurpai Uni a mai napig nem tett eleget a ktelezettsgnek s mg mindig nem csatlakozott az Emberi Jogok Eurpai Egyezmnyhez, hogy ne lehessen felelssgre vonni az unis szervezeteket az Emberi Jogok Eurpai Brsgn.
Nem mi tvolodtunk el az eurpai rtkektl, hanem a brsszeli hatalomcentrum. Nem mi tagadjuk meg a demokrcit, hanem az eurpa nis szervezetnek hinyzik a demokratikus legitimcija.
Eurpa gazdasgi, politikai vlsgban s erklcsi romlsban van. Nem gy kpzeltk el az j Eurpt !
Egy j Eurpt kell felptennk. Egy olyan Eurpt, amely nem centralisztikusan, hanem polycentrikusan van felptve. Egy olyan Eurpt, amely visszatr a keresztny gykereihez s rtkeihez, egy olyan Eurpt, amelyben a szuvern nem a pnzoligarchia, hanem a np s a nemzet. Egy olyan Eurpt, amelyben tiszteletben tartjk a npek demokratikus akaratt.
Egy olyan Eurpt, amelyben minden np az alapvet szabadsgjogokkal, els sorban az nrendelkezsi joggal lhet, amelyet a Polgri s Politikai Jogok Nemzetkzi Egyezsgokmnya s a Gazdasgi, Szocilis s Kulturlis Egyezsgokm-nya az 1. Cikkben gy definil: „A npek szabadon hatrozzk meg politikai rendszerket s szabadon biztostjk gazdasgi, trsadalmi s kulturlis fejldsket.”
Csak az nrendelkezs s llami szuverenits alapjn lehet Eurpt szabadsgban s igazi bkben megalapozni.
Nem szabad engedni a zsarolsnak s knyszernek!
Nem szabad flni, vllalni kell a kihvst!
Soha nem szabad feladni az nrendelkezst, nelhatroldst s nbecslst!
Tudjuk, hogy az eurpai polgrok tbbsge ugyanazt akarja, tudjuk , hogy az eurpai kzvlemny nem azonos a mdia ltal kinylvntott hamis vlemnnyel. Felszltunk minden magyart s eurpait, utastsa vissza a bennnket rt hazugsgokat s flrevezetseket, btran vllalja az igazsg kimondst s kvetelst s segtse egy j, szabadabb, bksebb, boldogabb Eurpa felptst a npek nrendelkezse s az llamok szuverenitsa alapjn.
Isten, ldd meg a magyart !
Bcs, 2012 janur 10. Eva Maria Barki
Hozzszls
Teljessggel egyetrtek ezzel a peticival. risi nagy hiba, nem is hiba, hanem nemzetellenes bn volt belpni az eurpai uniba, amely nem ms, mint "a cionista vilguralom gazdasgi s politikai diktatrjnak eurpai szerve".Hogy cionista azt pl.egyrtelmen igazolja, hogy a tervezett EU alkotmnybl ki kellett hagyni a keresztny gykereket, ezrt bukott meg, s lett helyette Liszaboni Szerzds. Diktatorikos jellegre csak egyetlen plda az rorszg-i npszavazs, amit addig folytattak, amg a belpst el nem rtk.
Ma Magyarorszgot a cionista nyugat meg kvnja fojtani, mert intzkedseivel, alkotmnyval s trvnyeivel nemzeti rdekeket, s nem a nemzetkzi bankrkasztot , hanem a np felemelkedst kvnja szolglni, s radsul mg magyar s keresztny is akar maradni. De flnek attl is, hogy az orszg pldt mutathat a tbbi elnyomott nemzetnek is.
Egyet kell tenni most gy, mint 56-ban tettk: sszefogni s nem engedni, s ha kell kilpni ebbl a mocsokbl. Ha sajt nemzeti bankunk lenne, az abban lv deviza tartalkokbl s pnzkibocstssal ugyangy tudnnk magunkat finanszrozni, mint az USA teszi. Kapitulls helyett ki kell lp ez EU-bl, aminek egybknt sincs jvje. Vehetnk pldt a gazdasg helyrelltshoz Nmetorszgrl, ahol az els vilghbor s a gazdasgi vlsg, valamint a hbors jvttel miatti totlis nyomorbl 1933-tl 1938-ig, azaz 5 v alatt Eurpa leghatalmasabb orszga lett. Ajnlom a ktelkedknek Johannes hoquist: "A Fhrer birodalma" cm knyvet.
Grf Endre kzgazdsz
|